3 st tallrikar, diameter 26 cm.
2 st assietter, diameter 20,3 cm.
6 st karotter och serveringsskålar, längd ca 16 - 21,5 cm.
1 st såskarott, längd 19,5 cm.
Bruksslitage, bestickrepor, en karott med spricka vid kanten.