SÄNG, nyrenässans 1800-talets senare hälft.

483372. SÄNG, nyrenässans 1800-talets senare hälft.

Valnöt. Höjd 159, bredd 95 cm. Innermått ca 190x89 cm.

Bruksslitage. Lösa delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Lösa delar.

Antal besök: 453