483339. FICKUR, 2 st, silver samt metall, omärkta, 1900-tal.
Diameter 34,6 - 51,7 mm.
Större fickurets boett med motiv av herrgård.
Bruksslitage, större fickur ej funktionstestad, mindre fickur ej uppvridbar, ej funktionsgaranti.
Nyckel/nycklar finns.