LOKALTELEFON, LM Ericsson, tidigt 1900-tal.

483335. LOKALTELEFON, LM Ericsson, tidigt 1900-tal.

Självväljare i polerad valnöt med galvanisk signalering. 10 linjer. Höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage. Sladden lös i luren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 942