MATSSALSBORD, GÖTERBORGSSTOLAR 6 st, Alsterbro Möbler, 1900-talets andra hälft.

483329. MATSSALSBORD, GÖTERBORGSSTOLAR 6 st, Alsterbro Möbler, 1900-talets andra hälft.

Bordet mått ca: Längd 170, bredd 110, höjd 74 cm. + 2 iläggsskivor à 60 cm.

Slitage, repor, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 520