THELMA JACOBSON. Gäss, etsning, signerad.

4833170. THELMA JACOBSON. Gäss, etsning, signerad.

Ramstorlek 43 x 58 cm, 11/40.

Föremålet finns i Helsingborg, Sverige

Ramstorlek 43 x 58 cm, 11/40.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
T1 - Tavlor 1
Antal besök: 31

Andra intressanta föremål