TV-BÄNK, teak, 1900-talets mitt.

483202. TV-BÄNK, teak, 1900-talets mitt.

Längd 86, bredd 42, höjd 35,5 cm.

Smärre slitage, märken samt repor. Skivan med större fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 660