BORD OCH SPEGEL, 1800 respektive 1900-tal.

48318. BORD OCH SPEGEL, 1800 respektive 1900-tal.

Bord, vitmålat, rund skiva på pelarfort. Diameter 63, höjd 73 cm.
Spegel, oval form, förgylld. Höjd 55 cm.

Slitage, bordet med smärre sprickbildningar och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 964