VAS, glas, Monica Bratt, Reijmyre glasbruk, 1900-tal.

483185. VAS, glas, Monica Bratt, Reijmyre glasbruk, 1900-tal.

Röd glasmassa. Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd glasmassa. Höjd 18,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 301