VÅNINGSSÄNG, med DOCKOR, 1970-tal.

483176. VÅNINGSSÄNG, med DOCKOR, 1970-tal.

Våningssäng med två dockor och sängkläder. Längd 60, bredd 36, höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 344