INGER PERSSON. Tekanna, fältspatsporslin, "POP-kanna", Rörstrand. 1960-tal.

483172. INGER PERSSON. Tekanna, fältspatsporslin, "POP-kanna", Rörstrand. 1960-tal.

Orange / röd. Längd 25 cm, höjd 14 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 767