MÄRKLIN, Lok, vagnar och räls. 1970-tal.

483164. MÄRKLIN, Lok, vagnar och räls. 1970-tal.

Ånglok DB 89066, 2 st. personvagn 4041, Esso tankvag.
9 st rak räls varav en elskena, längd 18 cm
14 st kurvor. längd 19 cm.
2 st kurvor, längd 23 cm.
2 st transformatorer, märklin 37540, samt en Fleischman 710.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

14 st kurvor. längd 19 cm.
2 st kurvor, längd 23 cm.

Antal besök: 1 428