MÖBELPART, 5 delar, 1950/60-tal.

48316. MÖBELPART, 5 delar, 1950/60-tal.

Lampbord, ett par, teak. Längd 63, bredd 44, höjd 51 cm.
Bord, ek/teak. Längd 100, bredd 33, höjd 40 cm.
Golvlampa, teak/mässing. Höjd 124 cm.
Väggsektion, teak, två lådor. Längd 32, bredd 26, höjd 25 cm.

Ett lampbord med fläck på skivan. Bordet med slitage och märken. Lampan med bruksslitage, ej funktionstestad. Väggsektionen med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 927