BYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

483109. BYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Vit med mässingsbeslag, längd 90, djup 40, höjd 49 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 356