SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad och numrerad 196/360.

483090. SVEN X:ET ERIXSON. Färglitografi, signerad och numrerad 196/360.

Äng med hästar, ca. 34x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Äng med hästar, ca. 34x42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 664