BYRÅ, 1950/60-tal.

BYRÅ, 1950/60-tal.
48308. BYRÅ, 1950/60-tal.

Fanerad i mahogny, fem lådor, handtag av mässing. Längd 64, bredd 32, höjd 89 cm.

Bruksslitage, smärre repor och färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!
48308. BYRÅ, 1950/60-tal.

Antal besök: 895