BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

483076. BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.

Fanerad med valnöt. Dekor av intarsia. Beslag av mässing. Skiva av marmor. Längd 80. Bredd 44. Höjd 74 cm.

Slitage. Något nagg på skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Något nagg på skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 352