KURT EDVARDSON. Stugentré, olja på duk, signerad och daterad 73.

483057. KURT EDVARDSON. Stugentré, olja på duk, signerad och daterad 73.

140 x 96 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

140 x 96 cm.

Antal besök: 820