Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
KURT EDVARDSON. Stugentré, olja på duk, signerad och daterad 73.
483057. KURT EDVARDSON. Stugentré, olja på duk, signerad och daterad 73.
140 x 96 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
140 x 96 cm.
Göteborgs Auktionsverk
691