SEVERIN NILSON. Björk i dunge, olja på duk, signerad.

482977. SEVERIN NILSON. Björk i dunge, olja på duk, signerad.

ca 44 x 24 cm.

Åldersslitage. Smärre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 44 x 24 cm.

Antal besök: 756