GUSTAV ARNE. Ladugård, olja på pannå, signerad G. ARNE.

482970. GUSTAV ARNE. Ladugård, olja på pannå, signerad G. ARNE.

34,5 x 44 cm.

Smärre slitage.

Gustav Arne (1925–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

34,5 x 44 cm.

Smärre slitage.

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besök: 639