SOFFA, skinn Ekornes, 2000-tal.

482931. SOFFA, skinn Ekornes, 2000-tal.

Soffa med svängd sida, höjd 80, bredd 80, sittdjup 55 cm,
totalmått längd 240, bredd 170 cm.

lätt bruksslitage, inga skador på skinnklädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 677