ETUI, silver, med jaktmotiv, 1940-50-tal.

48292. ETUI, silver, med jaktmotiv, 1940-50-tal.

Ostämplat, 9 x 8 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ostämplat, 9 x 8 cm.

Antal besök: 1 125