SKÅL. Flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

482915. SKÅL. Flintgods, Ilse Claesson, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Höjd 12 cm, diameter 20 cm.

Nagg, krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm, diameter 20 cm.

Nagg, krackelering.

Antal besök: 432