Mått: 53 x 45 cm
Frukten är färgglad i en kristallskål. Det finns mer frukt och glas på bordet. Signerad ”H. Erb”, daterad '93.
I gott skick. Ramar och målningar är något stötte.
Seyfferstraße 103 70193 Stuttgart-West Tyskland