HEINZ ERB. ”Stilleben”, olja på duk, signerad. u. dat. 93.

482881. HEINZ ERB. ”Stilleben”, olja på duk, signerad. u. dat. 93.

Mått: 53 x 45 cm

Frukten är färgglad i en kristallskål. Det finns mer frukt och glas på bordet. Signerad ”H. Erb”, daterad '93.

I gott skick. Ramar och målningar är något stötte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 53 x 45 cm

Auktionshaus von Brühl
Adress

Seyfferstraße 103
70193 Stuttgart-West
Tyskland

Placering
Büro
Antal besök: 597