SVEND AAGE HOLM SØRENSEN. Bordslampa, ASEA, Sverige 1950/60-tal.

482731. SVEND AAGE HOLM SØRENSEN. Bordslampa, ASEA, Sverige 1950/60-tal.

Svart metall och mässing, märkt "ASEA Belysning E1290", höjd 48 cm.

Smärre slitage, repor, mindre buckla på skärmens övre del i bakkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 497