Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BIRGITTA FLINK. Göteborgs hamn, olja på duk, signerad och daterad 55.
482721. BIRGITTA FLINK. Göteborgs hamn, olja på duk, signerad och daterad 55.
39 x 56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 56 cm.
Göteborgs Auktionsverk
2 054