HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster, mekaniskt urverk, 1960-tal.

482641. HERRARMBANDSUR, Omega Seamaster, mekaniskt urverk, 1960-tal.

Boettens diameter ca 35 mm.

Bruks samt åldersslitage. Glas med repor. Urtavla oxiderad.
Fungerar vid kontroll. Garanti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter ca 35 mm.

Antal besök: 1 024