LJUSKRONA i rokokostil, 1900-talets andra hälft.

482565. LJUSKRONA i rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Ljuskrona med stomme i mässing och och fem ljusarmar, droppformade prismor samt rosetter, höjd 78 cm, diameter 42 cm.

Minimalt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimalt slitage.

Antal besök: 695