SALONGSBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

482554. SALONGSBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft.

Svärtat. Draghandtag av mässing. 3 lådor i sarg.
Höjd 64 cm, diameter 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 64 cm, diameter 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 291