VINGLAS, 7 st, "Herttua", Heikki Orvola, Arabia, Finland, 1900-tal.

482546. VINGLAS, 7 st, "Herttua", Heikki Orvola, Arabia, Finland, 1900-tal.

Höjd 12 cm.

Bruksslitage, ett glas med nagg under foten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Antal besök: 3 626