BYRÅ, trä, 1800-tal.

482538. BYRÅ, trä, 1800-tal.

Två lådor med bronserade beslag.
Längd 98 cm.
Bredd 47 cm.
Höjd 72 cm.

Bruksslitage, senare bemålning, maskstungen, kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
482538. BYRÅ, trä, 1800-tal.

Längd 98 cm.
Bredd 47 cm.
Höjd 72 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 421