BRINGARE SAMT GLAS, rött glas med förgyllningar.

482492. BRINGARE SAMT GLAS, rött glas med förgyllningar.

Bringade samt 4 glas, höjd 13-35 cm.

Bruksslitage samt förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 307