LOCKSKÅL, tenn, Art Déco, GAB, 1934.

482459. LOCKSKÅL, tenn, Art Déco, GAB, 1934.

Diameter 15,5 cm.

Smärre bruksslitage. Minimalt nagg på knopp. Liten buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 15,5 cm.

Antal besök: 508