KAFFEKVARN 1900-tal.
482425. KAFFEKVARN 1900-tal.
482425. KAFFEKVARN 1900-tal.
Höjd 36 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
482425. KAFFEKVARN 1900-tal.
Höjd 36 cm.
Bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
353