VASER, 3 st, porslin, Kina.

VASER, 3 st, porslin, Kina.
48241. VASER, 3 st, porslin, Kina.

Dekor av hundar. Höjd 23-29 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 587