BESTICK, 12 st, C.G Hallberg, FAT, GABF, silver, 1900-talets första hälft.

482369. BESTICK, 12 st, C.G Hallberg, FAT, GABF, silver, 1900-talets första hälft.

Fatets diameter ca 11,5 cm, 6 gafflar med längd ca 16,5 cm, 6 knivar längd ca 16,5 cm.

Fat med gravyr, siltage, bestick med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 695