DOCKER, 6 stycken, porslin/plast, 1900-talets första hälft, bl.a. Paris.

482288. DOCKER, 6 stycken, porslin/plast, 1900-talets första hälft, bl.a. Paris.

Höjd 12-35 cm, bl. a. CD rue Mazarine Paris.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 971