BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
482259. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 81 cm
Bredd 43 cm
Höjd ca 110 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
482259. BYRÅ, 1800-tal.

Längd 81 cm
Bredd 43 cm
Höjd ca 110 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 614