GOLVUR, Johan Magnus Apelqvist, Jönköping, 1800-tal.

482165. GOLVUR, Johan Magnus Apelqvist, Jönköping, 1800-tal.

Höjd 215 cm, senare dekormälning.

Bruksslitage samt färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 170