SOFFA, "Hemmakväll", Carl Malmsten, O H Sjögren.

482146. SOFFA, "Hemmakväll", Carl Malmsten, O H Sjögren.

Brun tygklädsel. Längd ca 210 cm.

Slitage, fläckar. Smärre skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 620