LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, och FLASKA och BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-1900-tal.

482102. LJUSSTAKAR, 4 st, mässing, och FLASKA och BORDSFOTOGENLAMPA, 1800-1900-tal.

Höjd ca. 17-37 cm.

Bruksslitage. Sprickor i bordslampa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 17-37 cm.

Antal besök: 579