VEDKORG, smide och mässing, 1960-tal.

482100. VEDKORG, smide och mässing, 1960-tal.

Längd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 214