SITTGRUPP, rotting, 1900-talets mitt.

482056. SITTGRUPP, rotting, 1900-talets mitt.

Soffa, fåtölj samt bord med tidningshylla. Soffans längd 113 cm.

Bruksslitage samt skador på limning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 678