SERVERINGSVAGN, mahogny/glas, tidigt 1900-tal, England.

482038. SERVERINGSVAGN, mahogny/glas, tidigt 1900-tal, England.

Längd 70, bredd 52, höjd 75 cm.

Bruksslitage, gångjärnsdel samt skruv saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 500