STOLAR, 4 st, 2000-tal.

STOLAR, 4 st, 2000-tal.
482024. STOLAR, 4 st, 2000-tal.

Lärkträ.

Bruksslitage. Tillverkarens namn med mera under en stol.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lärkträ.

Antal besök: 351