BOKSTÖD, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft.

481960. BOKSTÖD, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft.

I form av andhuvuden. Höjd ca 16 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 1 132