TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.

481841. TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.

Fotavslut i form av hösthovar.
Underrede av gjutgods/metall, skiva av vit marmor.
Längd 130 cm, bredd 70 cm, höjd 70 cm.

Nagg på skiva, rost på underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417