YTTERFODER, mässing, barockstil, 1800-andra hälft.

481794. YTTERFODER, mässing, barockstil, 1800-andra hälft.

Dekor av bl a girland med bladverk. Kulfötter. Diameter ca 39. Höjd ca 24 cm.

Slitage. Ställvis något anlupen metall. Några bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 252