VÅGAR, bland annat hushållsvågar, 1800/1900-tal.

481776. VÅGAR, bland annat hushållsvågar, 1800/1900-tal.

Högsta höjd ca 56 cm.

Delar saknas. Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 56 cm.

Antal besök: 711