MATTA rya 130X190 cm. 1960-70-tal.

48171. MATTA rya 130X190 cm. 1960-70-tal.

Ullrya i grå färger.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ullrya i grå färger.

Bruksskick.

Antal besök: 825